Audi A4 super super OKAZION vetem per sot.

Shitet nga: vilson Dje 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet audi A4 1.9 tdi 6+1marsha manual 2001 sallon meshine vishnje sedilje me ngroje drita kseno origjinale me autonivelant kasetofon origjinal me bagazhier frigorifer origjinal sensor parkimi origjinal para mbrapa larje fenerash letra per deri ne qeshor 2020 sherbimet te gjitha te kryera super gjendje tel.0694280812 vetem telefonata serioze makina eshte mbajt per qef makina esht shum e shpejt dhe 3 sigurt esht modeli sport i audi A4 ka aset sportiv dhe luk sportiv origjinal
JU faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim