AUDI A 4 S LINE.

3 500 EUR

Shitet nga: Flori. 04 Shk 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shes Audi a 4 s line 2.5 naft ne gjendje shum te mire.letrat te paguara te gjitha sherbimet ne koh sallon meshin shum e paster si jash dhe brenda.cmim I disk
Leaflet
Në fillim