Audi A 4 2.0 Benzine + Gaz Automat Viti 2001

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Rreli Dje 17:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR   4 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 2.0 Benzine+Gaz
Automat Viti 2001
Makina e sapo ardhur nga gjermania, impjanti gazit i montuar ne gjermani i shkruar edhe ne letra.
Shume e paster brenda dhe jashte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, lekure nga brenda, kima, disqr alumini.
Gati per cdo prove nga ana juaj
Mundesi nderrimi
Cmimi 3500€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim