Shitet

1 700 EUR

Shitet nga: Redi 06 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 7 640 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4 benzine gaz 1.8 20v viti 1997 ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike
Leaflet
Në fillim