AUDI A4 2002 SUPER GJENDJE

3 400 EUR

Shitet nga: audi 15 Tet 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
shitet audi a4 1.9 nafte 2002 arsye mosperdorimi. dekomentat mbarojn shtator 2020
makina esht ne gjendje perfekte gjenerike motorrike e mbajtur mire si brenda dhe jashta disqe 17'' goma sport makina disponon navigator mp3 dvd tv,
Leaflet
Në fillim