AUDI A4 2.0 S-LINE Okazion

0 EUR

Shitet nga: AUDI 16 Jan 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
-AUDI A4 2.0 TFSI S-LINE

-VITI 2009

-MOTORRI 1.984 CM³

-KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC

-SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA +MBRAPA

-SENSOR SHIU+ DRITE+GOME

-NAVI I MADH

-RADIO+CD+BLUETOOTH+AUX

-XHAMA TE ZINJ

-FENERET BI-XENO ME LEVIZJE SIPAS TIMONIT DHE NE KTHESE+ LARJE FENERASH

-PASQYRA ANTIVERBUESE DHE ME PALOSJE

-TAPICERI COPE E ZEZE

-SENDILJE ELEKTRIKE+NGROHJE+FRYRJE+CFRYERJE

-TIMON MULTIFUNKSIONAL

-PILOT AUTOMATIK

-ABS,ESP

-CLIMA PARA-MBRAPA

-DISQE 19 '' BBS ORIGJINALE

-3 CELSA

ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPTARE.MAKINA SAPO ESHTE TARGUAR.MUNDESI NDERRIMI ( + -) ME CASH DISKUTUESHEM.
Leaflet
Në fillim