Audi A4

0 LEK

Shitet nga: Saimir 28 Tet 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Devoll
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Gjendje e mire dhe cmim i arsyeshem.
Leaflet
Në fillim