Audi a3

3 800 EUR

Shitet nga: Genti 06 Pri 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Makina esht n gjendje shum t mir motorrike dhe xhenerike me dokumenta t rregullta me dy celsa origjinal xhama elektrik pasqyra me mbyllje dhe shum opsione t tjera.
Leaflet
Në fillim