Shitet Audi A3

0 EUR

Shitet nga: Audi 12 Sht 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Shitet audi a3 i vitit 2007. Te gjitha sherbimet e kryera. Letra te paguara per 1 vit. Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. 5800 € shume pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim