Shitet audi a3

2 600 EUR

Shitet nga: Andi asllanaj 23 Mar 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 11 690 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Makina eshte ne gjendje shum te mire mekanike dhe xhenerike me ipjant muzike shitet ose ndrohet
Andi asllanaj
068430267
Leaflet
Në fillim