Shitet Audi A3 2.0 Nafte

3 300 EUR

Shitet nga: Eltoni 25 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Shitet Audi A3 2.0 Nafte , Vitprodhimi 2004 , Kambio manuale 6+1 , 185000 kilometra te pershkruara , Sensor shiu , Xhama elektrik , Gomat ne gjendje 9 nga 10 , Gjendja perfekte motorrike , xhenerike dhe estetike.

CMIMI - 3300 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim