⚠ ⚠ OKAZION!!⚠ ⚠

5 200 EUR

Shitet nga: roland 10 Sht 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Audi A3 Dhjetor 2006, i sapo ardhur nga italia 2.0 Nafte, me 202,000 km, ne super gjendje 4 porta, me te gjitha sherbimet e bera ne itali, gomat 100% te sapo blera.
Ngjyre e zeze, tapiceria cope e zeze pa asnje lloj shenje apo problemi, pasqyra dhe xhama elektrik, disqe 16" alumini. Makina eshte ne super gjendje dhe performance.
Leaflet
Në fillim