OKAZION AUDI A3 SLINE

4 800 EUR

Shitet nga: juli Dje 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
SHES AUDI A3 MOTOR 2.0 TDI VERSIIN SLINE SEDILE LEKURE,FENER BI XENON +LED PARA DHE MBRAPA,PILOT AUTOMAT DISQE 17, SENSOR PARKIMI ETJ. NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME DOGANE TE PAGUAR
CMIMI 4800 EURO I DISKUTUSHEM
CEL 0693326867
Leaflet
Në fillim