Audi A3

Shitet nga: Adi 17 Nën 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Makina eshte mbajtur ne gjendje te mire motorrike dhe mekanike, eshte blere ne Gjermani dhe perdorur nga nje person ne Shqiperi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim