Audi A3 SPORTBACK PANORAM

Shitet nga: A. Shqezi 16 Nën 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
FULL FULL ne super gjendje shum e shpejt dhe e sigurt ne rruge.letrat der ne shtator 2020.
Shitet Ndrohet +/-
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim