AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI

Shitet nga: TANI Dje 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
AUDI A3 . ME MOTOR 1.9 TURBO MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 201000 KM ORIGJINALE.XHAMIN PARA TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 17 ORIGJINAL TE FABRIKES.ME CD BAGAZHIER FUNKSIONAL.TAPICERI NGJYRE ZEZE ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH .MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI FERROTA PARA DHE MBRAPA.ME TE GJITHA LETRAT E PRERA DERI NE NENTOR 2020.TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0699365555--
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim