Audi A3

2 000 EUR

Shitet nga: Audi A3 12 Sht 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Makina esht ne gjendje shum t mire gjenerike dhe motorike.
Gazi i sapo montuar.....Goma 80% t reja .....Makina esht shum e paster dhe e sapo lyer shume ekonomike .
Cmimi i diskutueshem.
Audi A3
0699453885
Leaflet
Në fillim