Audi A3 dizel 2006

Shitet nga: AUDI Dje 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet audi a3 automatic 2006
2.0 TDI
Dokumenta de paguara 12.03.2020
.Makina disponon:
Kamio atomatike tip tronic 7 G.
Marsha ne timon F1.
Komanda ne timon.
Xham te zinj origjinale+ perde prapa.
Klima me dy zona.
Sensor parkimi.
Ganxhe prapa.
Goma dhe disqe ne gjendje te shkelqyer.
Pasqyra eleckrike.
Fenere antinebia.
Mbyllje qendrorr kur niset makina.
Xhama elektrike.
Sestem kundra vjedhejes me mikrocip te pa kopiueshem( tre celesa)
Te gjitha sherbimet e kryera.
Rip faze + pompe uji te ndruara
Vaj motori + te gjitha filtrat e nderuar etj
Per me teper kontaktoni ne nr e cel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim