Audi A3 1.9 Nafte 2007

4 800 EUR

Shitet nga: Audi 17 Shk 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Audi A3 Prodhim Gjendje perfekte si jasht dhe brenda. Shum e paster si makin.Goma 80 % Reja. Servis. filtra vaj. Te ndruar.
Kit Rip Faze per 100 m km.
Kti Freksioni Voland disk specidisk guzhunet te markes luk..
dhe cdo sherbim te sa po bera.
Pilot automatik Klima 4 zona Sedilje me ngrohje. Kasetafon mp3 Navigator Muzik origjinale shum te mir +2 bokse shtes ne bagazh. E shpejt 5.5 l.100 km Km 280000(Origjinale) EURO 4 .E gatshme per cdo lloj kontrolli ose prove. Shitet per arsye emigrimi. (I Diskutueshem ).Per me shum inf.. cel whats up flm.


#audiA3 #AudiA4 #AudiA5 #Mercedesc220 #Skoda #vwPasat #Golg4 #golf5
Leaflet
Në fillim