She's audi a3 sportback aktracion 10.000 euro

0 EUR

Shitet nga: Duri 31 Korr 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Audi a3 1.6 90 kuaj fuqi 66 kilovat konsumon normalish 6 Lita per 100 kilometra...... Me prove. Makina esht ne gjendje shum te mir mund ta kontrolloni dhe tek mekaniku juaj i besuar PA problem... Esht modifikuar egr dhe fabi qe Mos te Ken kurr probleme esht euro 5
Leaflet
Në fillim