Audi a3

2 500 EUR

Shitet nga: Reli 05 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Shitet Audi A3 Viti 2000Motorri 1.9 tdi(i) te kuqe ngjyra blu e erret 230.000 km. Dokumenta deri ne shkurt 2019Makina eshte ne gjendje shume te mire, sherbime motorrike e xhenerike te bera, si dhe rripin e fazes te nderruar para nje jave goma te reja.. Per me teper kontakt : 0696150442
Leaflet
Në fillim