Audi a3 90.000 km origjinale

2 300 EUR

Shitet nga: Enea 28 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Shitet audi a3 1.8 benzine me 90,000 km origjinale te vetat.. ka pasur vetem nji pronar . E sapo ardhur nga italia . Me dogane dhe me letrra te prera per nji vit .. makina nuk ka nevoj per as nje lloj sherbimi . Cmimi 2300 i diskutueshem
Leaflet
Në fillim