Audi a3 2009 Automat 100% Gaz OKAZIONN Per Pak Dit

Shitet nga: Brajan Sot 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 27 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 200 EUR   7 400 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 2009 Sportback 1.6 benzin gaz automatike me 4 porta.Impianti i sapovendosur me garanci punon 100% ne gaz.144000 km origjinale.Sediljet me ngrohje,Pilot automatik,Sensor shiu,Bluetooth,Aux,Bagazhier me 6 CD,komanda ne timon,sensor parkimi para dhe mbrapa,klima me dy zona,kambio automatike me 7 marsha kthehet edhe me manuale me plus minus sipas deshires.Makina ka edhe versionin Sport.Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe super ekonomike.Motori esht 1.6 benzin i thjesht jo tfsi qe do te thot qe punon 100% ne gaz.Impjanti i gazit eshte me 3 vite garanci.Cmimi Okazionn.Nuk ndrrohet_ ___Tags: Mercedes Benz e270 cdi, e220 cdi, 280 cdi evo, 320 cdi evo, e300, e250, e350 4 matic, 240 compressor, c class, c220 cdi, c230 compressor, c300, c350 4 matic, clk 270, clk220, clk240, clk320, cls320 cdi, cls350, cls500, cls250, cls55 amg, cls350 4 matic, cls63 amg, s320 cdi, s500, rexhina, s350 4 matic, e class coupe, c class coupe, a class, a170, a180, a200, a250, ml270 cdi, ml320, ml350 4 matic, glk class, gl class, gla class, glc class, gle class, gls class, g class. Audi a3, a3 1.9 tdi, a3 2.0 tdi, a3 1.6 tsi, Audi a4, a4 1.9 tdi, a4 2.0 tdi, a4 1.6, a4 2.7 tdi, a4 s line. audi a6 2.7, a6 3.0 s line, a6 Quattro, audi a7 3.0 tdi , a7 Quattro, q7 3.0 tdi, q7 benzine gas, audi a8, audi s8, audi s7, audi q5. VW golf, golf 1.6, golf 1.9, golf 2.0, golf gti, Volkswagen passat, Vw toureg, jetta, vw cady, Volkswagen polo. opel astra, opel corsa. bmw seria 5, bmw seria 3, bmw seria 7, bmw 525, bmw 530, bmw 320, bmw x5, bmw x3, bmw x6. volvo. nissan, Toyota, honda, skoda, Peugeot, Citroen, Renault, seat, fiat, alfa Romeo,63 amg
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim