OKAZION PER PAK DIT AUDI A2

1 500 EUR

Shitet nga: Audi 04 Korr 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A2
Audi a2 kamio manuale 1.4nafte shum ekonomike dokumentat deri ne 2korik 2019 viti 2000 makina esh ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike shitet per arsye mosperdorimi
Leaflet
Në fillim