Audi A2 1.4 Nafte.......

2 500 EUR

Shitet nga: visi 02 Sht 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A2
Shitet Audi A2 me nafte 1.4 per arsye mos perdorimi.makina eshte ne gjendje te mire si motorike ashtu dhe xhenerike me letra te paguara deri ne maj 2020 per te ineresuarit na kontaktoni mund te behet dhe ndonje ndrim me na nje makine tjeter ............
Leaflet
Në fillim