Audi 80 dizel

120 000 EUR

Shitet nga: Audi 80 09 Pri 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
80
Shitet Audi 80 ....1.9 nafte manuale
Ne gjendje shum te mire dhe taksat e paguara deri 02.11.2019
Me kondicioner dhe gomat 80%...dhe me disje alumini cmimi 1200 000 lek i diskutueshem
Audi 80
0685262380
Leaflet
Në fillim