Ford galaxi

1 800 EUR

Shitet nga: Goni 03 Maj 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Alpina
Shitet ford galaksi e gjendje shum te mir motorike dhe gjenerike gomat 80% letrat per nje vit te paguara 4+1 vende ne letra, makina shitet per mosperderim e gatshme per cdo lloj prove.
Leaflet
Në fillim