Reno shite ose nrrohet preferoht foristrrad

Shitet nga: Setki Pernezha 16 Nën 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Alpina
Shes makinen 2,2 nafte viti 2004 ne gjendje shum te mir e sa po ardhur nga jasht me te gjitha dokumentat per nje vit eshte super makin 4+1 por mund te bahet dhe 6+1 per aktivitet taksi asht e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj 6 marrshashe 3500 ero i diskutushem
Setki Pernezha
0684442261
Leaflet
Në fillim