Karrotrec transport 24/h

Shitet nga: Karrotrec transport 15 Maj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Alpina
Modeli
D4
Sherbim karrotreci ne shqiperi dhe jasht saj 0692266714
Karrotrec transport
0692266714
Leaflet
Në fillim