OKAZION

4 000 EUR

Shitet nga: Dhimitra 27 Qer 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Brera
Alfa Brera 2.2 185 cv viti 12/2005 full optional. Drita xeno (follow me), disqe 17", goma 90%, pasqyra elektrike me rezistence, sensor parkimi, kopjuter bordi, start/stop, 6 marsha, cruise controll, navigator, ABS, ASR, sedile elektrike me memorie dhe ngrofje, sedile mix kamosh+ lekure, kondicioner bizona, mbeshtetse krahu para dhe mbrapa,airbag shofer pasagjer, airbag te gnunjet, airbag anesore, 2 celsa, 3 dyer, 4 vende, aset sportiv, sherbime te kryera, bateri e re, letrat deri ne tetor 2019, 136.000 km, makine ne gjendje perfekte estetike dhe motorike, shume e paster, si jashte dhe btenda. E shes vetem per arsye emigrimi.
Dhimitra
0693338327
Leaflet
Në fillim