Alfa romeo brera

Shitet nga: Rimigolemi 22 Mar 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Brera
Alfa romeo brera 2.2 benzine jts .tavan xhami.xhama elektrik pasqyra me palosje sedilje elektrike me ngrohje goma te reja disqe 18 klima buton start and stop makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike e gatshme per cfardolloj prove ...shitet per arsye mosperdorimi
Rimigolemi
0699688434
Leaflet
Në fillim