Klisi

5 500 EUR

Shitet nga: Klisi 11 Gush 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Brera
Shitet alfa rome.brera.2.4 nafte viti 2007 kilometra 120000 origjinale te vetat.sensor parkingu para dhe mbrapa makina esht full opsion makina tani sa ka ardhur nga jasht me dogon. qmimi 5500 euro pak i diskutushem.kontakt .0682344888
Leaflet
Në fillim