Alfa romeo

4 000 EUR

Shitet nga: Gezim 02 Dhj 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Brera
Makina esht vetem me dogan te paguar ka nevoi per ca sherbime te vogla esht shum e paster si makin si mrenda ashtu dhe jasht
Leaflet
Në fillim