Alfa Romeo 147 jtd 1.9 dizel

2 800 EUR

3 900 EUR

Shitet nga: Xhulio 10 Maj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 12 590 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
alfa romeo 147 jtd 1.9 nafte 2005 5 porta, makina ne gjendje shum te mire, ekonomike, full option, tapiceri lekure, xhama elektrik, disqe alumini, radio cd, siguracion dhe taksa te paguara deri ne Nentor 2016.per info te tjera kontatoni! interesohem per ndrrim me volkswagen sharan ose touran 6+1 2004-2005 + - diferencat ne cmim. cmimi i diskutueshem !!!
Leaflet
Në fillim