shitet

2 000 EUR

Shitet nga: alket 26 Jan 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
makina esht ne gjendje shum te mir me letra per 1 vit shum e paster si nga brenda dhe jasht me sherbime te bera cmimi i diskutushem nr 0673878981
Leaflet
Në fillim