Alfa Romeo

15 000 LEK

Shitet nga: Adi 08 Korr 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Shitet Alfa Romeo 1.9 nafet,viti prodhimit 2001.makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike mund ta coni per kontroll ku te deshironi...letrat i ka te paguara deri ne dhjetor 2020...cmimi 15000 i diskutueshem
Leaflet
Në fillim