shes mercedes benz 200

600 LEK

Shitet nga: lulzim 14 Gush 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Aixam
shitet makina mercedez benz 200 per arsuje mos pordorimi pa letra cregjistrua makina esht ne gjendje te shkelqyer esh perdorur shum pak 3 4 muaj se un me shum jetoj ne emigrim kush te jet i intersuar te me telefonoi cmimi esht shum i arsyshem gomat e pasme i ka te reja je muaj kam qe i kam ven mishelin dhe je te re rezerv ardhur na greqia cmim i diskutushem
Leaflet
Në fillim