Skoda Yeti 1.2 benzine -12

7 700 EUR

Shitet nga: Klajd 31 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 34 620 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Yeti
Skoda Yeti 1.2 benzine , kambio manuale, disqe alumini, sensor shiu, sensor parkimi prapa, klima manuale, radio CD me touch screen, dy xhamat e pare elektrik, xhamat e pasem 30% te erresuara, letrat plus kasko te paguara deri ne mars 2017, km origjinale dhe të tëra shërbimet të kryera në kohë te porsche albania (me libër shërbimesh). Makina është në gjëndje të shkëlqyer mekanike dhe estetike.
Leaflet
Në fillim