✅ Shitet Skoda Yeti 2.0 Nafte Automat ✅

9 899 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Town Dje 16:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Town
✅ Ssangyong 2.0 nafte 2007 Shitet/Nderrohet ✅ 4 500 EUR
✅ Skoda Roomster 1.6 benzine Automat✅ 4 900 EUR
✅ Okazion Mercedes Benc Sprinter 515 Cdi ✅ 20 700 EUR
Disqe 19 benzi okazion. 600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Yeti
➡️ Skoda Yeti
➡️ Motorri 2.0 Diesel 4x4
➡️ Viti Tetor 2012
➡️ Sensor parkimi, sendilje me ngrohje etj
➡️ Goma te reja
➡️ Me dogane te paguar gati per targa
➡️ Makina eshte ne super gjendje dhe shume e paster nga brenda dhe nga jashe ...
➡️Cmimi: 9899 €

➡️Cel: +355696596666

kontakto . Tags : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 sline rs cls 320 350 400 500 63 amg FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat rav ml qashqai nissan touareg rav4 jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo 4x4 range rover chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina corola land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA Okazion LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo

Auto Town
Shitje Makinash te importuara nga zvicra Nderrime makinash
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga 5 maji, 200 metra nga Concord Center Tregoje në hartë
0696596666
https://instagram.com/auto_town?igshid=12gzygg0wz51m
Auto Town
0696596666
Leaflet
Auto Town
✅ okazion bmw 730d ✅ 6 800 EUR
✅ Skoda Roomster 1.6 benzine Automat✅ 4 900 EUR
✅ Makina: Volkswagen Phaeton Individual ✅ 11 500 EUR
✅ Ford focus 1.8 nafte letra te paguara ✅ 2 900 EUR
Në fillim