Skoda Yeti 2010

Shitet nga: Skoda Sot 04:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Yeti
Skoda Yeti 1.2 Benzine,mund ta kontrolloni ku te doni ne gjendje perfekte nga ana motorike Xhenerike dhe vizuale
Mundesi Nderrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim