Skoda Rapid

6 400 EUR

7 850 EUR

Shitet nga: Kozma Seferaj Dje 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Rapid
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, gomat, vajrat dhe gjithe sherbimet mekanike te sapo bera te reja.
Eshte marre me kilometrazh 0 nga Porshe Albania dhe eshte perdorur vetem nga nje person. Te gjitha sherbimet te bera tek Porshe me historik per çdo sherbim. Motori shume ekonomik, 1.2 TSI
Kozma Seferaj
+355 69 6090270
Leaflet
Në fillim