Skoda Octavia 1.9 disel -02

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: autocela 31 Korr 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Makina eshte ne gjendie shume te mire me dogane te paguar dhe me garanzi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim