Skoda octavia

6 500 EUR

Shitet nga: Xhafer 28 Sht 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Octavia
Shitet skoda octavia vitit 2012 2.0 4x4 tdi. Makina eshte ne gjendje shume te mire perdorimi. Ka sensor parkimi prapa dhe senor shiu. Ka aux radio dhe cd. Vaj dhe filtra te sapo nderruara goma 80% te perdorura. Shitet per arsyeje emigrimi. Cmimi pak i diskutueshem. Presim telefonata serioze
Leaflet
Në fillim