U SHIT

4 000 EUR

4 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 26 Sht 09:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
U SHIT 4 300 EUR
U SHIT 4 900 EUR
U SHIT 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Octavia
Shitet Skoda Octavia 1.4 Benzine viti 2009 me letra te paguara per 1 vit!169Mije KM origjinale!Makina disponon klima bi zona (funksionale)ABS ESP (Sistem kundra rreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm perde origjinale anash dhe mbrapa disqe alumini origjinal sherbime te sapo kryera!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Mercedes E250CDI Sapoardhur “Full”10 10 700 EUR
U SHIT 2 650 EUR
U SHIT! 7 500 EUR
❌E SHITUR❌ 4 300 EUR
Në fillim