skoda felicia 1.9 lx

1 600 EUR

Shitet nga: krenar guda 24 Maj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Felicia
makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike per 100km harxhon 5l
krenar guda
0665620659
Leaflet
Në fillim