Skoda Fabia

3 300 EUR

Shitet nga: Kleo 02 Tet 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Fabia
Skoda Fabia, Viti 12/2006. 1.4 Nafte. Makina e ardhur nga Zvicra ne korrik (2018). Gjendje shum e mir e mjetit. I disponueshem per Cdo prov dhe kontroll.Cmimi 3300 Euro (i diskutueshem)
Leaflet
Në fillim