SKODA FABIA SUPER GJENDJE

Shitet nga: lido 10 Korr 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR   2 400 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Shitet skoda fabia 1.4 benzin gas e shenuar ne leje te qarkullimit.inpianti eshte me 2.5 vjet garanci i ri.
Super ekonomike dhe super gjendje brenda jasht.
Shitet urgjent per arsyje emigrimi.Cmimi i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim