Skoda Fabia 1.9 nafte viti 2002

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: autocela 31 Korr 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR   2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Makina eshte né gjendie shume te mire me dogane te paguar dhe me garanzi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim