skoda fabia 1.9 naftë sdi viti, 2002 1200€ diskutu

0 EUR

Shitet nga: Eri Dje 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Fabia
makina është në gjendje të mirë letrat i ka në 27janar 2021 shitet ose nderohet me makinë benzin gas dhe vlera shtese nga ana ime
Leaflet
Në fillim