SKODA FABIA 1.4 GAS BENZIN

1 800 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: lido 10 Korr 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Škoda
Modeli
Fabia
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR NGA BRENDA SI DHE NGA JASHT. E PERSOSUR DHE E GATESHME PER CDO LLOJ PROVE. SHUM EKONOMIKE DHE E MBAJTUR. SHITET URGJENT PER ARSYJE EMIGRIMI. CMIMI I DISKUTUSHEM.
Leaflet
Në fillim